příprava jídel Cambridge Weight Plan

09.12.2018

PŘEJEME VÁM DOBROU CHUŤ!

Příprava jídel Cambridge Weight Plan

Všechna Cambridge jídla se kromě překvapivě výtečné chuti vyznačují i jednoduchou přípravou, která trvá pár minutek

BOLOŇSKÉ ŠPAGETY

směs zalijte horkou vodou cca 200ml a vložte na 1,5 minuty do mikrovlnky. Poté vyndejte, zamíchejte a vložte zpět na dalších 1,5 minuty - poté můžete konzumovat. Pokud nemáte mikrovlnku, zalijte horkou vodou, přiklopte a nechte alespoň 10 - 15 minut odstát. POZOR HOVOTÉ JÍDLO BUDE VELMI HORKÉ.

CHICKEN TIKKA

směs nasypte do vyšší nádoby vhodné do mikrovlnné trouby. Přidejte 160ml horké vody a vařte 2 minuty. Poté promíchejte a vložte zpět do mikrovlnky na další 2 minuty. POZOR HOVOTÉ JÍDLO BUDE VELMI HORKÉ.

MAKARONY SE SÝREM

směs zalijte horkou vodou cca 120ml a necháte 10 min odstát. Poté promíchejte a vložete na 40 sec do mikrovlnky. Poté opět promíchejte a vložte na dalších 40 sec. a můžete konzumovat. Pokud nemáte, mikrovlnku zalijte horkou vodou, přiklopte a nechte alespoň 10 minut odstát. POZOR HOVOTÉ JÍDLO BUDE VELMI HORKÉ.

POLÉVKY

Nalijte minimálně 227ml horké vody (nikoli vařící) do nádoby a poté do vody přidejte obsah sáčku. Použijte mixér nebo metličku a rozmíchejte do hladka.

KOKTEJLY a SMOOTHIE

Připravit koktejl zabere jen několik minut. Nalijte minimálně 227ml studené vody do nádoby a poté přidejte obsah sáčku do vody. Použijte mixér nebo metličku a rozmíchejte do hladka nebo razantně protřepte po dobu 45-60 sekund v Cambridge Shakeru. Pro plný nutriční benefit vypijte svůj koktejl po důkladném rozmíchání do 15 minut. Povšimněte si prosím: Některé koktejly se mohou připravit i s teplou vodou. Jednoduše smíchejte sáček s teplou (ne vařící) vodou.Nepřipravujte v mikrovlnné troubě a nepoužívejte Cambridge Shaker s horkou vodou.

KAŠE ovesné

Kaši si můžete udělat kdykoliv během dne a příprava zabere jen několik minut. Nasypte obsah sáčku do misky nebo nádoby, která je vhodná do mikrovlnné trouby, poté přidejte 140ml horké vody a dobře rozmíchejte. Vložte do mikrovlnné trouby a ohřejte při plném výkonu na jednu minutu. Vyjměte z mikrovlnné trouby, znovu kaši krátce promíchejte a před konzumací nechte dostatečně vychladnout, KAŠE BUDE VELMI HORKÁ. Pro plný nutriční benefit spotřebujte do 15 minut. Připravenou kaši neskladujte ani znovu neohřívejte.

Rýžový PUDINK s vanilkovou příchutí

Rýžový pudink si můžete dopřát kdykoliv během dne. Příprava zabere jen několik minut. Obsah sáčku nasypte do misky nebo do nádoby určené do mikrovlnné trouby, poté přilijte 120ml horké vody a dobře rozmíchejte. Nechte 10 minut odstát (můžete přiklopit) poté promíchejte a vložte do mikrovlnné trouby na 40 sekund na plný výkon. Poté vyndejte, opět promíchejte a vložte na dalších 40 sekund zpět do mikrovlnné trouby (opět na plný výkon). Vyjměte z mikrovlnné trouby, znovu promíchejte, před konzumací nechte dostatečně vychladnout, PUDINK BUDE VELMI HORKÝ. Pro plný nutriční benefit spotřebujte do 15 minut. Připravený pudink neskladujte ani znovu neohřívejte.

POZNÁMKA

Pro plný nutriční benefit musí být všechny polévky, koktejly i kaše a jídla po důkladném rozmíchání spotřebovány do 15 minut. Pro dosažení nejlepších výsledků, uchovejte CWP sáčky na chladném, suchém místě. Musíte vypít alespoň 2,5 l tekutin bez cukru v průběhu dne během Cambridge výživového programu.

OVOCNÉ NÁPOJE - Lesní plody / Pomeranč

Přidejte lžičku (5 g) nebo množství dle individuální chuti do 1 litru vody a dobře promíchejte. Skladujte na chladném a suchém místě. Spotřebujte do 6 týdnů po otevření. Poté co je nápoj namíchán, uchovávat v lednici a spotřebovat do 24 hodin.

ZELENINOVÝ BUJÓN - GOLDEN VEGETABLE

Přidejte lžičku (5 g) nebo množství dle individuální chuti do 1 litru vody a dobře promíchejte. Skladujte na chladném a suchém místě. Spotřebujte do 6 týdnů po otevření. Poté co je nápoj namíchán, uchovávat v lednici a spotřebovat do 24 hodin.

MIX-A-MOUSSE

Pro změnu je občas dobré doplnit Váš koktejl Cambridge pěnou, která udělá pudinkovou, krémovou konzistenci. Lžičku prášku pro přípravu pěny dobře promíchejte se suchým práškem pro přípravu koktejlu. Zalijte 150ml velmi studené nebo ledové vody a míchejte v šejkru po dobu 1 minuty. Pak přelijte do misky a nechte 10 minut ztuhnout v lednici.