Někdy mě potěší nejen Vaše zahozená kilča, ale i Vaše věty... :-)

Děkuju!

 

Dobrý
den,jestliže mám napsat krátké hodnocení svého poradce Renatu,nemohu říci
nic jiného,nežli "SKVĚLÁ". Je vždy milá a vstřícná s velkou snahou pomoci,i když se zrovna nedaří.Jen díky
jí je člověk schopen vydržet a překonat i ty chvíle,kdy si říká,že už to nemá
cenu.Vřelé díky !!!!!!!!     A program jako takový? Je to jediný způsob,který mi opravdu zafungoval a bez
větších obtíží se dá dodržovat. Zredukovala jsem už téměř 30kg a cítím se skvěle.Bez
jakéhokoliv přehánění můžu říci,že se mi díky Cambridge Weight Plan změnil život.

Děkuji.Helena


 

Zde si můžete přečíst rozhovor s Lenkou, která pod naším vedením shodila zatím nejvíc - 50kg!!!

https://www.sluknovsky-vybezek.cz/new/306

 

Zdeněk napsal:

Hezký dobrý den, rád bych se podělil o milou zkušenost, kterou jsem získal s paní Renátou Valčíkovou z Rumburku. Před jedenácti týdny vstoupila moje manželka do programu Cambridge Weight Plan pod vedením zmíněné pí Valčíkové. Po týdnu mě žena přemluvila, abych se přidal. Byl jsem velmi skeptický, protože jsem se už mnohokrát snažil o změnu, a ještě jsem měl velkou nedůvěru nějaké instantní jídlo. Ale už první návštěva u zmíněné poradkyně všechny mé pochybnosti rozptýlila. Bylo to jejím velmi profesionálním a milým jednáním. K poradkyni jsme docházeli dlouhodobě, postupně jsme upravovali stravování, byla vždy ochotná poradit a pomoct. Nejvíc si cením toho, že poradkyně mi vždy zodpověděla každou moji všetečnou otázku a že jich nebylo málo a dobrými radami nás po celou dobu vedla. Pochopitelně, že budeme se ženou pokračovat dál a již jsme přemluvili jednu kamarádku aby to s touto dietou také zkusila. Jsem moc rád, že jsem mohl toto napsat.
Zdraví Vás
Zdenek
 

 

Markéta napsala:

Ahoj,

Jmenuji se Markéta a je mi 26 let. Než jsem začala navštěvovat Renatu, tak jsem trpěla depresemi a zrcadlo bylo můj úhlavní nepřítel. Nevěděla jsem, co se sebou. Při mé práci, kterou vykonávám (pouze 12-ti hodinové noční směny) mi kila začala závratnou rychlostí přibývat. Zkoušela jsem různé diety, tablety a nápoje na hubnutí…. Nic nepomohlo. Poslední záchrana pro mě byla právě Renča, která mi ukázala, že i při takto náročné práci se sebou člověk může něco udělat. Navštívila jsem jí 31.1.2014. Má váha činila 82,5 Kg. Dnes je 30.5.2014 a moje domácí váha mi ukázala 69,5 Kg. Nedokážu slovy ani popsat, jak jsem šťastná a pyšná na to, co jsem dokázala. Když chcete, tak to dokážete. Nového životního stylu jsem se zpočátku bála. Teď – po čtyřech měsících nechápu, že jsem se někdy mohla stravovat jinak. Nehladovím, mám spoustu energie a cítím se opravdu báječně. Renči služby a poradenství nemohu jinak, než doporučit. Opravdu pomůže, poradí, vlije do žil optimismus a bude vaším hnacím motorem, který vám dopomůže k úspěchu. 

Na závěr bych chtěla říci: Renčo, mockrát Vám děkuji. Bez Vás bych nebyla tam, kde jsem teď. Jen díky Vám se cítím opravdu na těch svýh 26 a v zrcadle se prohlížím pravidelně tak 3x denně Jste prostě super!!!

Děuji Markéta Kraučková

 

Kačka napsala:

Hanka napsala:

Dobrý den,

Jmenuji se Hana a chtěla bych Vám napsat svůj příběh. Prošla jsem si několika dietama, kde jsem zhubla a hned zase přibrala. Přes kamarádku jsem se dostala k Cambridge Weight Plan a viděla u ní výsledky. Odrazovala mě ale cena programu a proto jsem pořád váhala. Rozhodla jsem se na Silvestra, protože mě bolely strašně moc nohy a otékaly. A tak jsem kontaktovala kamarádku, aby mi dala na Renatu kontakt. Po novém roce jsem jela na první konzultaci, kde jsem se rozhodla, že to zkusím ale nevěřila jsem tomu. Po prvních deseti dnech v programu jsem měla hezké výsledky a proto jsem pokračovala dál. Odezva byla úžasná. Mé okolí mě podporovalo a chválilo, že mi to sluší.

Cítím se psychicky a fyzicky lépe. Hodně věcí mě tím začalo více bavit. Začala jsem sportovat. Určitě bych tuto dietu doporučila každému kdo by se chtěl cítit lépe,tak jako já.

 

Jiřina napsala:

Jmenuji se Jiřina a je mi 47 let. Do svých 35 let jsem při svém vzrůstu 160 cm vážila kolem 55 kg. V tomto věku jsem potřetí otěhotněla a po porodu mi zůstala váha 67 kg. A více jek deset let jsem bojovala s různými dietami, cvičením, ježděním na kole a tak dále. Nikdy se mi nepodařilo váhu snížit pod 62 kg, spíše jsem po krátké době zase přibrala a dostala jsem se k hranici 70 kg. A to už bylo příliš, děsila jsem se toho, že mi pěkně bude přibývat kilo po kile. Kolegyně v práci mi pověděla o Cambridge Weight Plan, a tak jsem si řekla, že to zkusím. Hned první konzultace mě velice motivovala, poradkyně Renata Valčíková je jedinečná, srší z ní pozitivní energie a vždy, když mě docházela síla, chuť, tak mě dokázala zase popostrčit o krůček dál. Nebylo to jednoduché, člověk si musí srovnat v hlavě, co chce a jestli je ochotný dodržovat pravidla programu. Začátky jsou těžké, ale když přicházejí první výsledky a vidíte, jak vám ubývá jeden kg tuku za druhým, tak je to úžasné. Díky změně, ke které mi program pomohl, mám o několik kg tuku méně. Když pomineme zdravotní problémy, které nadváha způsobuje, tak jsem nadšená, že už zase obléknu oblečení menší o dvě velikosti. Snažím se stále dodržovat zásady zdravého stravování, vařím si podle kuchařky Cambrigde Weight Plan a chodím cvičit. S produkty Cambridge jsem byla moc spokojená, velice mi chutnají, stále mám po ruce koktejl, polévku či kaši, kterou si dávám občas v práci ke svačině, nebo místo večeře před cvičením. Cítím se skvěle a díky cvičení se mi zlepšuje i fyzická kondice.

 

Lenka napsala:

Chtěla bych se také přidat k těm, kterým Renatka pomohla. Slyšela jsem o této Cambridge Weight Plna už před rokem od mé známé. Viděla jsem i jeho účinky, ale pořád se mi to zdálo být drahé. Letos, když mě začaly bolet kolena (hlavně v noci) a musela jsem začít brát silné prášky na bolest, můj lékař mi oznámil, že jakmile se svou váhou nic neudělám, tak se brzy dočkám infarktu. V té době nám skončilo spoření a já si vzpomněla na svou známou. Řekla jsem si o tel. číslo na Renatku a už to jelo...

Renča mě pozvala k ní do poradny. Ten den 29. 8. 2013 jsem tam šla se svými 123 kg (udýchaná a splavená) a přemýšlela o tom, zda to zkusit sama, nebo si ji vyslechnout a nechat si poradit.

Stalo se....

K Renče docházím každý týden už třetí měsíc. Vždy mě vyslechne, poradí. Teď po třech měsících (28.11. 2013) končím 1. krok, jsem o mnoho lehčí a spokojenější, od Renaty najednou chodím rychle, nezadýchám se a hlavně jsem plná energie,! Ale tím můj příběh nekončí, hlavně nekončí můj boj s obezitou. Chci se dostat na optimální váhu a do dobré fyzické kondice. Dnes nelituji těch peněz, protože jsem si uvědomila, že zdraví za to stojí a těším se na další spolupráci s Renčou.

(doplnění: Lenka vyhrála soutěž Silueta 2018. Po 4 letech stále udržuje svou optimální hmotnost a je se sebou velice spokojena.

 

Anna napsala:

Jmenuji se Anna a můj příběh začíná asi stejně jako tisíce jiných. Když jsem oslavila své 51. Narozeniny, uvědomila si, že při svých 156 cm a 80 kilech vypadám jako koule. Už dávno jsem se smířila s tím, že nikdy nezhubnu. Rozdala jsem všechno malé oblečení, co jsem dříve nosila a rezignovala.

O programu Cambridge jsem slyšela už dřív, ale nevěřila tomu, že by bylo možné tak zhubnout přebytečná kila. Až když se mé nejlepší kamarádce podařilo zhubnout 20 kilo, začala jsem přemýšlet, že to taky zkusím. :)

Začátek byl docela náročný, neboť jsem byla zvyklá neustále něco „užírat“. Ale po týdnu to už byla "malina". To už začala ručička na váze směřovat směrem dolů a to mne velice povzbudilo. Změnila jsem postoj k jídlu, začala si ho užívat, zpomalila a vychutnala každé sousto. Tak mi stačilo výrazně méně jídla. Produkty jsou velmi chutné.

Shodila jsem 16 kilo. Ted se stravuji normálně, jen menší porce a váha stále zůstává, což mne velice těší. Největší přínos ale vidím v tom, že jsem pohyblivější, veselejší a nemám potřebu pořád spát. Nejvíc mě pak těší, když si kupuji velikost oblečení velikosti 36 - 38, místo původní 48 – 50! To je to snad ta největší radost.

Toto vše jsem dosáhla pomocí své výživové poradkyně Renatě Valčíkové. Tímto jí děkuji za můj nový život:-)

 

Eva napsala:

Jmenuji se Eva a v den svých 50. narozenin jsem se rozhodla změnit celý svůj život.

Byla jsem rozvedená, nešťastná, 96 kilo vážící žena, když jsem se dozvěděla o zázračném programu Cambridge Weight Plan, který nakonec obrátil můj život o 180 stupňů.

Do nového roku jsem vstupovala už o 10 kilo štíhlejší a dokonce i dietní jednohubky z okurek na Silvestra mě učinily šťastnou :)

Za nedlouho jsem měla již o 19 kilo méně, ale za to o 100% vyšší sebevědomí, kdy z neforemné, obézní ženy, na hranici cukrovky a s vysokým tlakem se stala opět přitažlivou. V tom všem mi pomáhala má výživová poradkyně Renata Valčíková.

Našla jsem si nového přítele, se kterým spokojeně žijeme.

Brzy budu slavit další narozeniny a co víc si přát...? Snad jen abych už nikdy nepřibrala a třeba i tu svatbu... :)